دوست داری درباره سامانه گلبهارمون بیشتر بدونی؟

سامانه گلبهارمون

تازه به گلبهار اومدی و دلت می خواد مکان های تفریحی و اداری گلبهار رو یاد بگیری؟ خب میتونی با سرچ کردن توی سایتمون با مکان های تفریحی و اداری گلبهار آشنا بشی!!

توی گلبهار “کسب و کار” داری؟ دوستداری کسب و کارت رشد پیدا کنه؟ اینکه خیلی راحته … تو میتونی با ثبت نام توی سامانه گلبهارمون کسب و کارت رو قوی کنی!! میگی چه جالب؟

آره خب جالبه، بیا تا بهت بگم چجوریه؟!

با سامانه گلبهارمون بیشترتر آشنا شو؟

با همه توضیحات بالا حتما متوجه شدی چه سامانه باحالی هستیم. کلی خدمات داریم برای کسب و کارهایی که تازه تو گلبهار به وجود اومدن یا دوست دارن فروششون بیشتر بشه. آره گلبهارمون بهت کمک می کنه تا کسب و کارت جون بگیره، دوست داری بدونی چه طوری؟! صبر کن بهت می گم.

اول باید کسب و کارت رو ثبت سامانه کنی، نگران نباش ثبت در سامانه گلبهارمون رایگان هست. میدونی گلبهارمون در روز 5500 بازدید داره پس حتما لازم شد که ثبت نامتو همین الان انجام بدی تا کسب و کارت در لیست کسب و کارهای سامانه قرار بگیره.

گلبهارمون برای تو که کسب و کارت رو ثبت کردی علاوه بر تخفیف های خوب، امکانات بهتری رو قرار میده و یک جورایی حامی کسب و کارت میشه. خوب خوب خوب حالا رسیدیم به قسمت خوب ماجرا تو که ثبت نام کردی بهتر است برای ارتقای کسب و کارت از خدمات بیشتری استفاده کنی. میگی چه خدماتی! ما کلی خدمات داریم برای رونق کسب و کار تو.

این قدر زیادن که اگر بشمارم از خوشحالی نمیدونی چیکار کنی. داشتن هوای جیب مشتریان، یکی از مزیت های خدمات ماست. در قبال بهتر دیده شدن و فروش بیشتر ما تبلیغات هدفمند، با کیفیت و قیمت مناسب تر از جاهای دیگه برات انجام میدیم.

میدونم الان خیلی خوشحال شدی پس اگر تا الان کسب و کارت رو ثبت نکردی همین الان کسب و کارت رو ثبت کن که فردا خیلی دیره.

دوست داری از خدمات بیشتری استفاده کنی ولی نمیدونی چه طوری؟!

این که کاری نداره در صفحه ثبت سفارش سه تا پنل قرار گرفته، تو با توجه به کسب و کارت پنلی که دوست داری انتخاب کن. به نظر من اگر می خوای کسب و کارت رشد بیشتری داشته باشه پنل vip یک ساله ما رو دست کم نگیر.

راستی یک خبر خوب اگر نمیدونی برای رشد کسب و کارت چه نوع پنلی یا خدمات تبلیغاتی مناسب هست اصلا نگران نباش تا تیم حرفه ای گلبهارمون رو داری دیگه چه غم داری. ما بهت مشاوره رایگان در زمینه شغلی خودت میدیم تا خیلی سریع تر از رقبات جلو بیفتی و فروشت بهتر و بیشتر بشه.

خلاصه گلبهارمون رو دست کم نگیر!!

کجا میری هنوز با خدمات گلبهارمون آشنات نکردم!

هنوز با خدمات سامانه گلبهارمون آشنا نشدی کجا داشتی میرفتی؟! قبل از معرفی خدمات خودمون می خوام بهت یک نکته ای رو بگم که تو ذهنت نگه داری. همیشه قبل از سفارش خدمات تبلیغاتی، به شرایط و نوع کسب و کار خودت توجه کن.

می پرسی چرا؟! خوب معلومه هر تبلیغی برای هر کسب و کاری مناسب نیست و باید نوع و شرایط کسب و کارت رو در نظر بگیری تا نتیجه عالی داشته باشه. حالا خدمات گلبهارمون رو به صورت موردی بیان می کنم که با توجه به کسب و کارت انتخاب کنی.

 • ثبت کسب و کار به صورت رایگان در سامانه گلبهارمون
 • انتشار بنر در سایت
 • طراحی سایت
 • مدیریت پیج اینستاگرام (آنالیز پیج- تولید و انتشار محتوای متنی و گرافیکی- افزایش تعامل پیج- افزایش فالور واقعی- هشتگ گذاری اصولی- طراحی پست، استوری و غیره)
 • خدمات طراحی و چاپ (طراحی لوگو- کارت ویزیت- تراکت- بنر- بروشور- کاتالوگ- سربرگ- ست اداری- لیبل- قالب پست و استوری اینستاگرام و غیره)
 • انتشار پست و استوری تبلیغاتی در پیج گلبهارمون
 • ساخت تیزر تبلیغاتی
 • ساخت موشن گرافیک
 • داشتن پنل پیامکی (ارسال پیامک تبلیغاتی به سیم کارت های همراه اول، ایرانسل و رایتل)

بهت گفته بودم سامانه گلبهارمون رو دست کم نگیر!!

میگی سامانه گلبهارمون دیگه چه مزیت هایی داره؟

کلی برات از مزیت های گلبهارمون گفتم هنوز قانع نشدی؟ اشکال نداره الان بهتر برات توضیح میدم که خیلی خوب مزیت های استفاده از سامانه را بشناسی.

 • ثبت رایگان کسب و کارت در سامانه
 • قرار گرفتن کسب و کارت در نتایج اول گوگل
 • امکانات تفریحی و اداری رو در سریع ترین زمان ممکن، بدون صرف وقت و هزینه زیاد پیدا می کنی
 • از خدمات تبلیغاتی گلبهارمون برای رشد بهتر کسب و کارت بهره می بری

مزیت دیگری که کمتر بیانش کردم این هست که استفاده از سامانه گلبهارمون توسط تو یا هر شهروند گلبهاری سبب رشد بیشتر امکانات گلبهار می شه. پس تو هم ما رو حمایت کن تا شهر گلبهار بهتر و بیشتر پیشرفت کنه.

سوالاتت بی جواب نمونه

گفتیم که گلبهارمون با هدف رشد کسب و کار های گلبهار تاسیس شده پس نگران نباش عنوان کسب و کارت، شماره تماست، آدرست در سامانه رایگان ثبت میشه. چی از این بهتر با یک تیر دو نشون زدی، به صورت رایگان کسب و کارت رو ثبت کردی و کسب و کارت در صفحه کسب و کارهای سامانه قرار می گیره به همین راحتی. حالا اگر خواستی کسب و کارت بهتر رشد کنه بهتر هست از امکانات بیشتر گلبهارمون استفاده کنی. مثل پنل اقتصادی و vip که امکاناتش برای رشد بهتر کسب و کارها حرف نداره پس چرا معطلی! همین الان بهترین پنل رو برای کسب و کارت انتخاب کن.

وقتی وارد صفحه اصلی شدی به قسمت کسب و کارت رو ثبت کن برو و فرم ثبت سفارش رو پر کن.

بله ثبت نام در سامانه گلبهارمون کاملا رایگان هست.

تو می تونی برای دریافت خدمات تبلیغاتی از فرم تماس با ما، ثبت سفارش یا شماره 09046637730 استفاده کنی.

گلبهارمون اومده کسب و کارت رو حمایت کنه نه جیب تو خالی کنه. پس خدماتی که سامانه گلبهارمون ارائه میده بسیار بسیار مناسب هست.

مهدی باقرزاده
تنها چیزی که می تونیم بدونیم ، اینه که هیچ چیز نمیدونیم ، و این اوج خرد انسانه. “کتاب جنگ و صلح – لئو تولستوی”
اشتراک گذاری این مقاله
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Telegram
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تلفن همراه *

پشتیبانی

09154033995