اپلیکیشن گلبهارمون

درباره اپلیکیشن گلبهارمون

اپلیکیشن گلبهارمون یا به عبارت بهتر اپلیکیشن موبایل گلبهارمون که در حال حاضر برای پلتفرم اندروید و گوشی های اندرویدی توسعه داده شده است، این امکان را به کاربران محترم و شهروندان عزیز شهر گلبهار میدهد تا بتوانند به اطلاعات کامل شهر و کسبو کارها دسترسی داشته باشند.

همچنین با نصب و استفاده از اپلیکیشن قادر خواهید بود تا از بروزترین تخفیف ها (ویژه کاربران گلبهارمون) و همچنین جدیدترین حراجی ها در شهر گلبهار مطلع شوید و یه خرید خوب را تجربه کنید.

اپلیکیشن گلبهارمون دارای بخش های مختلفی است مانند کیف پول الکترونیک، بخش امتیازات، سفارشات و… که در حال حاضر برای کاربرانی که در اپلیکیشن ثبت نام کنند و حساب کاربری ایجاد نمایند در دسترس خواهد بود.

بزودی اپلیکیشن ویژه پذیرندگان و صاحبان کسب و کارها در سامانه گلبهارمون نیز آماده شده و در اختیاز این عزیزان قرارخواهد گرفت تا بتوانند مدیریت امکاناتی که برای آن ها دیده شده را در اختیار داشته باشند و بتوانند به کسب و کار خود رونق دهند.

تمام مشاغل گلبهار در اپلیکیشن گلبهارمون

در نسخه دوم اپلیکیشن که به تازگی منتشر شده است، تلاش کردیم تا پوشش مناسبی برای تمام مشاغل در اپلیکیشن گلبهارمون ایجاد کنیم و دسته های خدمات ویژه ساخت و ساز، افراد متخصص و کاربلد و خدمات حمل و نقل به سامانه اضافه شده است که از طریق اپلیکیشن در دسترس هستند.

پیشنهاد میکنیم اگر اپلیکیشن گلبرهامون رو تا حالا نصب نکردید، همین الان از طریق دکمه زیر اون رو دانلود کنید و روش گوشی اندرویدی خودتون نصبش کنید و از امکاناتش استفاده کنید.

درکنار هم برای پیشرفت شهرمون

بااحترام،گلبهارمون

پشتیبانی

09154033995