طراحی بروشور

طراحی بروشور

طراحی بروشور

با طراحی بروشور شما می توانید کسب و کار خود را متحول کنید. این روش تبلیغاتی، برای کسب و کار های کوچک و حتی بزرگ نیز کاربرد دارد. حرفه ای بودن بروشور سبب جلب توجه مشتری می شود. بروشور حرفه ای نتیجه خلاقیت در طراحی است. مجموعه ما با داشتن نیروهای متخصص، بروشور های حرفه ای و جذاب طراحی می کند تا کسب و کارها بتوانند سریع تر به هدف های خود برسند.

بروشور چیست؟

بروشور مانند کاتالوگ اطلاعات کسب وکار، خدمات و محصولات را به صورت کاغذهای تا شده در اختیار مخاطبین قرار می دهد. در طراحی بروشور سعی می شود اطلاعات به صورت مختصر در بروشور قرار گیرد تا مشتری یا مخاطب تمایل به خرید محصول یا خدمات پیدا کند.

فهرست مقاله

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش تماس بگیرید:
09046637730 _ 051-38306456

طراحی بروشور با چه هدفی انجام می شود؟

اگر بخواهیم یک ابزار موثر بازاریابی به صورت فیزیکی را معرفی کنیم می توانیم به بروشور اشاره کنیم. این روش یک هدف اصلی و چند هدف فرعی دارد. هدف اصلی که بر اساس آن طراحی شکل می گیرد، افزایش اطلاعات مخاطبین در مورد یک کسب و کار یا محصول است. هدف های فرعی این روش تبلیغاتی بازاریابی، تبلیغ، معرفی محصول به جامعه هدف و آموزش موضوعی به مشتریان هست. کاربرد بروشو فقط معرفی محصول و خدمات نیست بلکه برای اطلاع رسانی نیز کاربرد دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش تماس بگیرید:
09046637730051-38306456

استفاده از بروشور برای کسب و کار ها چه مزایایی می تواند داشته باشد؟

هر کسب و کاری با توجه به هدف خود اگر از تبلیغات بروشوری استفاده کند می تواند از مزایای طراحی بروشور بهره مند گردد. در ادامه مزایای متعدد استفاده از این روش را بیان می کنیم.

  • حاوی اطلاعات کلی در مورد کسب و کار، محصولات و خدمات است
  • اگر طراحی با خلاقیت انجام شود باعث ماندگاری اطلاعات در ذهن مخاطبین می شود
  • به عنوان بازاریابی فیزیکی می توان از آن استفاده کرد
  • جلب اعتماد مشتریان توسط بروشور حاصل می شود
  • یک روش تبلیغاتی مقرون به صرفه نسبت به روش های دیگر تبلیغات

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش تماس بگیرید:
09046637730051-38306456

در طراحی بروشورمحصولات، چه اطلاعاتی درج می شود؟

بازاریابی موثر زمانی اتفاق می افتد که اطلاعات به درستی و کامل به مخاطب هدف ارائه شده باشد. برای معرفی محصول باید اطلاعاتی که مشتری را متقاعد به خرید می کند درج شود. اطلاعاتی که در ادامه بیان می کنیم حتما در بروشور محصولات باید درج شود تا به هدف مورد نظر برسیم.

معرفی کامل و اصولی محصول یا خدمات

توضیحات درباره محصول یا خدمات نباید خیلی طولانی، پیچیده، غیر خوانا باشد. معرفی محصول یا خدمات باید به گونه ای نوشته شود که مخاطب سریع مطلب را درک کند.

استفاده از تصاویر حرفه ای

همیشه تصویر بهتر از متن بر روی مخاطب تاثیر می گذارد. استفاده از تصاویر حرفه ای با جزئیات بالا در طراحی بروشور سبب اعتماد سازی نسبت به برند و کسب و کار در ذهن مخاطب می شود.

استفاده از شعار تبلیغاتی

اگر می خواهید کسب و کار شما بهتر قابل درک برای مخاطب باشد از شعار تبلیغاتی یا اسلوگان استفاده کنید. داشتن شعار تبلیغاتی یکی از فاکتورهای مهم بازاریابی و فروش محصول به حساب می آید.

اطلاعات تماس

درج اطلاعات تماس در بروشور بسیار ضروری است. اطلاعات تماس در آخرین صفحه بروشور قرار می گیرد که می توان به تلفن، ایمیل، سایت، آدرس پستی و آیدی های شبکه های اجتماعی اشاره کرد. مزیت درج اطلاعات تماس، برقراری ارتباط بین کسب و کار و مشتری و اعتماد سازی در ذهن مشتری است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش تماس بگیرید:
09046637730051-38306456

سوالات متداول

کاتالوگ برای معرفی همه محصولات و خدمات استفاده می شود ولی بروشور اطلاعات خاصی را بیان می کند و از میان محصولات و خدمات برخی از آن ها برای طراحی انتخاب می شوند.

شما می توانید از طریق همین سایت سفارش خود را ثبت کنید یا با شماره 09046637730  تماس بگیرید.

قیمت با توجه به طرح شما سنجیده می شود. اگر نیازمند طراحی حرفه ای با قیمت مناسب هستید پس همین حالا سفارش خود را ثبت کنید.

فرم ثبت سفارش سریع

مهدی باقرزاده
تنها چیزی که می تونیم بدونیم ، اینه که هیچ چیز نمیدونیم ، و این اوج خرد انسانه. “کتاب جنگ و صلح – لئو تولستوی”
اشتراک گذاری این مقاله
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Telegram
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تلفن همراه *

مقالات مرتبط

جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید: 09046637730 – 38306456-051

پشتیبانی

09154033995

فرم ثبت سفارش تبلیغاتی

جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید: 09046637730 – 38306456-051