چاپ کارت ویزیت

چاپ کارت ویزیت - گلبهارمون

چاپ کارت ویزیت

طراحی و چاپ کارت ویزیت یکی از روش های تبلیغاتی موثر برای کسب و کار شما است. شما می توانید برای چاپ از طرح های خودتان یا طرح های متخصصین ما استفاده کنید. مجموعه ما چاپ و طراحی کارت ویزیت را با طرح های رنگی و تصاویر مرتبط با کسب و کار شما انجام می دهد. قیمت، کیفیت و زمان سه عامل اصلی در طراحی و چاپ کارت ویزیت فوری و غیر فوری است که مجموعه ما به این سه عامل توجه ویژه دارد. شما می توانید همین حالا سفارش چاپ و طراحی کارت ویزیت خود را از طریق همین سایت ثبت کنید.

فهرست مقاله

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش تماس بگیرید:
09046637730 _ 051-38306456

انواع مختلف چاپ کارت ویزیت

برای چاپ از جنس های مختلف با توجه به نوع کسب و کار استفاده می شود. در چاپ کارت ویزیت فوری شما محدود به انتخاب چند جنس خاص هستید که به سلفون براق و مات، لمینت براق و مات، لمینت برجسته و کتان می توانیم اشاره کنیم. در ادامه به ویژگی هایی که هر جنس دارد می پردازیم و نوع های دیگری که در کارت ویزیت غیر فوری استفاده خواهد شد خواهیم پرداخت.

 سلفون براق

اگر می خواهید مقرون به صرفه ترین کارت ویزیت را برای معرفی کسب و کار خود انتخاب کنید، انتخاب شما باید کارت ویزیت سلفون براق و مات باشد. این کارت ویزیت بر روی کاغذ گلاسه ی 300 گرمی چاپ می شود و برای مقاومت بیشتر آن را با سلفون براق می پوشانند.

 سلفون مات

کارت ویزیت سلفون مات مانند سلفون براق در کاغذ گلاسه ی 300 گرمی چاپ می شود. برای جلوگیری از ارتباط مستقیم دست با رنگ های چاپ شده از سلفون مات استفاده می کنند. در این جنس امکان چاپ یووی نیز وجود دارد که می توان از مزیت های این جنس برشمرد.

 کتان آلمان و امباس، کارتی، کرافت، مقوا پشت طوسی

معروف ترین و پرطرفدارترین کارت ویزیت در بازار است. این کارت ویزیت بخاطر قیمت و نوع جنسی که دارد باعث شده است در بازار جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص دهد. این کارت ها بدون روکش هستند و برای نوشتن بسیار عالی عمل می کنند. سایز 8/4 در 5/8 سانتی متر کاربرد بیشتری نسبت به سایز های دیگر دارد.

 گلاسه و بافت دار براق

کارت ویزیت گلاسه و بافت دار براق از نظر چاپ در کیفیت بالا هستند و تمامی رنگ ها را به صورت شفاف نشان می دهند. این کارت ویزیت بدون روکش یا با روکش هست و در قسمت توضیحات سفارش می توانید نوع دلخواه خود را بیان کنید. کارت ویزیت گلاسه یووی، چرمی و سوسماری از سایز 5/8 در 8/4 سانتی متر تا 34 در 48 سانتی متر قابل چاپ هستند.

 لمینت مات و براق

از این جنس برای چاپ کارت ویزیت فوری استفاده می شود. این کارت ویزیت بر روی کاغذ گلاسه ی 300 گرمی چاپ می شود و بر روی آن روکش لمینت قرار می گیرد. مزیت روکش لمینت، مقاوم بودن آن در برابر پارگی و خم شدن کارت ویزیت است. این کارت ویزیت محدوده رنگی ندارد و رنگ ها را به صورت زنده و پررنگ نشان می دهد. علاوه بر ویژگی هایی که ذکر شد داشتن گوشه گرد می تواند ویژگی ظاهری مهم این کارت باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش تماس بگیرید:
09046637730051-38306456

 لمینت برجسته

برای چاپ لمینت برجسته از 2 ورق گلاسه 300 گرمی استفاده می شود. 2 ورق گلاسه 300 گرمی به همراه سلفون مات با هم دیگر پرس می شوند تا ضخامت خوبی به وجود آید. شما می توانید قسمت دلخواه خود را در زمان ثبت سفارش مشخص کنید تا به صورت یووی چاپ، براق و برجسته شود.

 

 مخملی

این کارت به دو صورت در بازار موجود است که می توان به کارت ویزیت با روکش سلفون مات مخملی در سایز 9 در 6 و کارت ویزیت سلفون مخملی بر روی لمینت (از روکش لمینت استفاده نمی شود و منظور پرس کردن 2 عدد گلاسه 300 گرمی است) اشاره کرد.

 طلا کوبی شده

کارت طلا کوب شده، به عنوان شیک ترین کارت ویزت معرفی می شود. دراین کارت ویزیت ابتدا طرح روی لمینت مات و براق چاپ و بعد طلاکوبی می شود. سپس روکش لمینت، برای چند برابر شدن عمر طلاکوبی بکار می رود. انتخاب این کارت می تواند مشتریان زیادی را جذب و عمر تبلیغ ما زیاد تر کند.

کارت ویزیت مربعی

امروزه بسیاری از کسب و کار ها از این نوع کارت ویزیت استفاده می کنند. این کارت ویزیت در دو نوع لمینت براق و مات، سلفون مات و در سایز های 5/5 در 5/5، 9/5 در 6/5 کاربرد دارد.

جنسpvc

این کارت ها از مقاومت بالایی بر خوردار هستند. رنگ های چاپ شده در این کارت ها زنده و شیک هستند و نسبت به سایر کارت ها از قیمت بالایی برخوردار اند. این کارت همان عابر بانک یا گواهی نامه های جدید است که شما هر روز با آن ها سرو کار دارید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش تماس بگیرید:
09046637730051-38306456

کارت ویزیت لیبلی و آهنربایی

این کارت ها دو نوع کارت ویزیت پرطرفدار و جدید هستند. از این کارت ویزیت برای رستوران ها و آژانس های مسافربری و کسب و کارهای دیگر استفاده می شود.

قیمت چاپ کارت ویزیت فوری و غیر فوری

جنس، ضخامت کاغذ چاپی، ابعاد، تعداد، نحوه برش و روکش از عواملی هست که بر روی قیمت تاثیر گذار است. زمان تحویل (فوری یا غیر فوری) از دیگر عواملی است که می تواند قیمت را تحت تاثیر قرار دهد. شما می توانید برای اطلاع از قیمت چاپ کارت ویزیت فوری یا غیر فوری با شماره 09046637730  تماس بگیرید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش تماس بگیرید:
09046637730051-38306456

فرم ثبت سفارش سریع

مهدی باقرزاده
تنها چیزی که می تونیم بدونیم ، اینه که هیچ چیز نمیدونیم ، و این اوج خرد انسانه. “کتاب جنگ و صلح – لئو تولستوی”
اشتراک گذاری این مقاله
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Telegram
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تلفن همراه *

مقالات مرتبط

جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید: 09046637730 – 38306456-051

پشتیبانی

09154033995

فرم ثبت سفارش تبلیغاتی

جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید: 09046637730 – 38306456-051