چاپ تراکت

کسب و کارها برای بهتر دیده شدن در محدوده خودشان، نیازمند تبلیغات تراکتی هستند. برای داشتن یک تبلیغات هدفمند با تراکت حتما باید سایز تراکت، کیفیت، سرعت چاپ و قیمت مورد توجه قرار بگیرد تا بهترین نتیجه بدست آید. مجموعه ما با هدف رشد کسب و کار ها طراحی و چاپ تراکت را با قیمت مناسب و به دو صورت عادی و فوری انجام می دهد.

تراکت های تبلیغاتی چه کاربردی دارند؟

تراکت می تواند در موسسه های دولتی و غیر دولتی استفاده شود. طراحی، چاپ و توزیع آن برای اهداف خاصی صورت می گیرد که در ادامه به این اهداف خاص اشاره می کنیم.

 • تبلیغ تجاری برای معرفی و فروش کالا و خدمات صورت می گیرد مانند رستوران ها، فروشگاه ها، آرایشگاه ها و غیره
 • تبلیغ برای فراخوان استخدامی موسسات و شرکت ها
 • برای رویدادهای خاص مانند جشنواره، کنسرت موسیقی و گردهمایی های گوناگون
 • استفاده در کمپین های انتخاباتی برای انتقال یک پیام سیاسی، اجتماعی و مذهبی

انواع تراکت از نظر سایز و جنس

تراکت از نظر جنس به گلاسه، تحریر، کرافت، سیاه و سفید تقسیم می شود و از نظر سایز می توان به A6، A5، A4، A3، B4، B5، B6 تقسیم بندی کرد. بعضی کسب و کار ها با توجه به بودجه خودشان نیازمند این هستند که هزینه کم تری صرف این کار کنند که برای این کار می توانند از ما مشاوره بگیرند تا بهترین روش را برای طراحی و چاپ تراکت به آن ها پیشنهاد کنیم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش تماس بگیرید:
09046637730 – 051-38306456

معرفی انواع مختلف چاپ تراکت

در چاپ تراکت، انتخاب نوع چاپ بسیار مهم هست. سه روش برای چاپ وجود دارد و هر کدام با توجه به کارایی که دارند انتخاب می شوند. این سه روش شامل چاپ افست، دیجیتال، ریسو هست. چاپ افست برای تعداد بالای هزار تا کارایی دارد.

چاپ دیجیتال برای تعداد پایین و چاپ ریسو برای طرح هایی که می خواهیم به صورت سیاه و سفید چاپ شوند کارایی دارد. در بین روش های چاپ، چاپ افست محبوبیت بیشتری بین مشتریان دارد و از نظر هزینه مناسب است.

پیشنهاد میکنیم مقاله "طراحی تراکت" رو هم مطالعه کنید.

استفاده از تراکت چه مزایایی دارد؟

طراحی تراکت به علت مزایایی که دارد هنوز یکی از روش های تبلیغاتی موثر به شمار می آید و روش های نوین تبلیغاتی مانند فضای مجازی و ارسال پیامک هنوز نتوانسته است به طور کامل جایگزین تراکت شود. از مزایای عالی تراکت می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • کم هزینه بودن نسبت به سایر روش های تبلیغاتی
 • در تبلیغات محلی بسیار می تواند پر مخاطب باشد
 • طراحی حرفه ای باعث تاثیر گذاری در ذهن مخاطب می شود
 • به آسانی قابل دسترسی است و نیاز به اینترنت نیست
 • قرار دادن آدرس و شماره تماس در اختیار مخاطب
 • قدرت اطلاع رسانی آن بالا، سریع و ساده است
 • خیلی راحت می توانید با یک جمله یا شعار مخاطب اصلی خود را پیدا کنید

هر روشی علاوه بر مزایایی که دارد دارای معایبی نیز هست که می توانیم به تاثیر کوتاه مدت تراکت، از بین رفتن کاغذهای زیاد و استخدام نیرو برای پخش تراکت اشاره کنیم

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش تماس بگیرید:
09046637730 – 051-38306456

پاسخ به سوالات متداول شما

اگر به دنبال کاهش هزینه های خود در بخش تبلیغات تراکتی هستید می توانید سایز A6  تراکت سیاه و سفید، رنگی تحریر ایرانی یا تحریر 80 گرم را انتخاب کنید.

اگر می خواهید تراکت شما در یک روز کاری آماده شود باید تراکت سیاه و سفید در همه تیراژها، رنگی گلاسه و تحریر80گرمی را در تیراژ 1000 و 2000 عددی انتخاب کنید.

طراحی تراکت نیازمند تخصص، مهارت و تجربه است و بدون این مواردی که بیان شد نمی توان طراحی را انجام داد. مجموعه ما برای راحتی کار مشتریان علاوه بر چاپ تراکت، طراحی تراکت نیز به صورت حرفه ای و قیمت مناسب انجام می دهد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید: 09046637730 – 38306456-051

فرم ثبت سفارش تبلیغاتی

جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید: 09046637730 – 38306456-051

پشتیبانی

09154033995