طراحی تراکت

امروزه بعضی از کسب و کار ها برای تبلیغ محصول و خدمات خود از روش سنتی تبلیغات یعنی تراکت استفاده می کنند. اگر بخواهیم تراکت را بهتر توضیح دهیم می توانیم بگوییم که تراکت یک ورق کاغذی در اندازه کوچک است که روی آن متن و عکس برای معرفی محصول، خدمات و رویداد قرار دارد. برای طراحی تراکت، نیازمند مجموعه تبلیغاتی حرفه ای در این زمینه هستید تا بتوانید مشتریان بسیاری از طریق تراکت جذب محصول یا خدمات خود کنید.

چرا از تراکت برای تبلیغ کردن استفاده می شود؟

حتما مشاهده کرده اید که کسب و کار ها برای معرفی محصول یا خدماتشان از تراکت بهره می برند. تراکت سبب جلب توجه مردم به محصول، خدمات و رویداد هست. برای همین تراکت در تبلیغات نقش پررنگی را ایفا می کند و کسب و کارها از آن به عنوان یک تبلیغ موثر برای خود استفاده می کنند.

علاوه بر جلب توجه مردم به محصول، خدمات و رویداد، طراحی آن آسان و هزینه آن ارزان تر از روش های دیگر تبلیغات است و با شیوه های زیادی می توان بین مردم توزیع کرد. تاثیر گذاری تراکت به طراحی تراکت بستگی دارد.

نکته دیگری که بسیار دارای اهمیت هست و باید به آن توجه کرد، چاپ تراکت است. اگر در چاپ دقت لازم صورت گیرد، می تواند در تبلیغات تاثیر گذاری خود را چند برابر کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش تماس بگیرید:
09046637730 – 051-38306456

در طراحی تراکت چه نکاتی باید رعایت شود؟

چاپ تراکت مانند طراحی آن بسیار مهم است. اگر برای تبلیغ کسب وکار خود می خواهید از تراکت استفاده کنید، می توانید از مجموعه ما راهنمایی بخواهید تا شما را در این زمینه کمک کنند.

مجموعه تبلیغاتی ما با چندین سال سابقه در زمینه تبلیغات کسب و کار ها و یا دیجیتال مارکتینگ،توانسته است موفقیت های خوبی را نصیب کسب وکارهایی که به این مجموعه اعتماد کرده اند کند.

تراکتی اثر گذار است که در طراحی آن به نکاتی که در ادامه بیان می کنیم توجه کرده باشد. نکات طراحی تراکت به شرح زیر است که طراحان ما به این نکات توجه می کنند تا تراکت ها از کیفیت بالایی برخوردار باشند.

مشتاق شدن افراد به خواندن

بکارگیری تصاویر با کیفیت، رنگ های روشن و جملات جذاب در جلب توجه افراد و مشتاق کردن آنها به خواندن بسیار دارای اهمیت است مخصوصا اگر چاپ تراکت با کیفیت انجام شده باشد، به این تاثیر گذاری می افزاید.

پیشنهاد میکنیم مقاله "چاپ تراکت" رو هم مطالعه کنید.

داشتن تصاویر خلاق و جذاب

اولین چیزی که افراد را جذب تراکت می کند، داشتن تصاویر مناسب و جذاب است. تصاویری که از یک ایده یا یک خلاقیت به دست می آید.

محتوای مناسب و مفید برای مشتری

علاوه بر داشتن تصاویر مناسب، محتوا نیز مانند تصویر بسیار پر اهمیت هست. در محتوا باید مشخص شود هدف شما چیست و چگونه می توانید نیاز افراد را برطرف کنید؟ طراحان ما با در نظر گرفتن این  نکات، تراکت های حرفه ای در زمینه های مختلف طراحی کرده اند که می توانید نمونه های آن را به صورت آنلاین مشاهده کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش تماس بگیرید:
09046637730 – 051-38306456

پاسخ به سوالات متداول شما

پخش تراکت برای اینکه بازدهی بهتر و بیشتری داشته باشد بهتر است در مکان ها و معابر شلوغ توزیع شود. مکان هایی مانند مراکز تجاری، نمایشگاه ها، مراسم مذهبی و مردمی، سمینارها بهترین مکان ها برای پخش تراکت هستند. بر روی تابلو اعلانات قراردادن، دیوارها و درب منازل یکی دیگر از روش های پخش تراکت است که تاثیر بسزایی می تواند در جذب مشتری داشته باشد.

اگر شما از مهارت گرافیکی خوبی برخوردار هستید و ذهن خلاقی دارید می توانید طراحی لوگو را انجام دهید. ولی چون ترسیم لوگو نیازمند مهارت و تجربه است پیشنهاد ما به شما سپردن به شرکت هایی است که نمونه کارهای قوی دارند تا برند سازی شما را به بهترین شکل انجام دهند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید: 09046637730 – 38306456-051

فرم ثبت سفارش تبلیغاتی

جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید: 09046637730 – 38306456-051

پشتیبانی

09154033995