طراحی بنر

طراحی بنر گلبهارمون

طراحی بنر

آیا به دنبال این هستید که کسب و کار خود را از طریق تبلیغات رشد دهید؟ آیا شما می خواهید سفارش طراحی بنر انجام دهید ولی نمی دانید به رشد کسب و کار شما کمک می کند یا نه؟ به شما در این مطلب یاد خواهیم داد که بهترین روش تبلیغات، متناسب با کسب و کار شما چیست. هم چنین به تاثیر داشتن بیلبورد برای کسب و کار و انواع بنر اشاره می کنیم.

بنر یا بیلبورد چیست؟

بنر یا بیلبورد یک ابزار اطلاع رسانی است که توسط کسب و کارها، سازمان ها و شرکت ها استفاده می شود. مزیت عالی بنر جذب کردن توجه مخاطبین است. بزرگی بنر علت جذب مخاطبین نیست بلکه پیغام و طراحی آن است که باعث جذب مخاطبین می شود. شما برای استفاده از بنر ابتدا باید مکان استفاده از آن را مشخص کنید. مکان استفاده از بنر می تواند سطح اینترنت (سایت های پربازدید) یا سطح شهر و جاده باشد تا طراحی بنر هدفمند تر انجام شود.

فهرست مقاله

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش تماس بگیرید:
09046637730 _ 051-38306456

طراحی بنر حرفه ای موثر در جذب مشتری و توسعه کسب و کار

تبلیغات بنری یک روش موثر در رشد کسب و کارها است. این روش برای همه کسب و کارها نتیجه می دهد و می تواند در جذب مشتری به کسب و کارها کمک کند. طبق اصول روانشناسی بنرهای کلیکی یا بیلبورد زمانی تاثیر گذار هستند که از تصاویر به همراه متن استفاده شده باشد.

گذاشتن تصاویر در طراحی بنر سبب می شود در ذهن مخاطب تصویر سازی ایجاد شود. بر اساس علم روانشناسی انسان ها با تصاویر بهتر از متن می توانند ارتباط برقرار کنند. طراحان مجموعه ما با استفاده از این نکته طراحی های حرفه ای انجام میدهند. شما می توانید متناسب با نوع استفاده از بنر، سفارش خود را در سایت ثبت کنید تا طراحی های حرفه ای و پربازدید تحویل بگیرید.

اگر بنر حرفه ای و طبق اصول طراحی باشد و در مکان مناسب قرار گیرد برای کسب و کار تاثیر گذار است. این تاثیر گذاری شامل موارد زیر است که در ادامه بیان می کنیم.

  • افزایش بازدید کننده
  • افزایش فروش
  • جذب توجه مشتری
  • اطلاع رسانی از تخفیف یا فروش ویژه

بهترین روش تبلیغات، متناسب با کسب و کار شما چیست؟

کسب و کارها برای ادامه حیات خود به بازاریابی و تبلیغات نیاز دارند. در زمینه تبلیغات فرق نمی کند که کسب و کار قدیمی هستید یا جدید! تنها این نکته اهمیت دارد که برای رشد کردن باید اعتبار بدست آورید. بدست آوردن اعتبار باعث می شود تا افراد با استعداد را استخدام کنید و سرمایه گذار نیز جذب کنید. روش های تبلیغاتی زیادی وجود دارد که، باید با توجه به نوع کسب و کارخود آن ها را انتخاب کنید. اگر در این زمینه نیاز به مشاوره داشتید می توانید از مجموعه ما کمک بخواهید تا شما را راهنمایی کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش تماس بگیرید:
09046637730051-38306456

تبلیغات بنری یا تبلیغات کلیکی چیست؟

امروزه شیوه تبلیغات متفاوت شده است و صاحبان مشاغل به جای استفاده از تبلیغات سنتی به دنبال تبلیغات جدید یا دیجیتال مارکتینگ هستند. تبلیغات بنری یا تبلیغات کلیکی یکی از روش های تبلیغات هست. این روش جایگزین بیلبورد شده است. استفاده از این روش مزایای بسیاری دارد که می توان به کم هزینه بودن، داشتن خروجی خوب، نرخ تبدیل قابل قبول اشاره کرد.

در طراحی بنر کلیکی باید اصول های مورد نیاز رعایت شود تا نتیجه عالی به ارمغان آید. بنر کلیکی برای بستر اینترنت طراحی می شود. بنر کلیکی را در سایت های پر بازدید قرار می دهند تا کاربران بر روی آن ها کلیک کنند و به سایت مورنظر هدایت شوند. به این دونکته توجه کنید تا نتیجه بهتری بگیرید.

در سایت های پر بازدید بنر کلیکی قرار دهید

شناسایی مخاطبین سایت و ارتباط آن ها با تبلیغ

 

انواع طراحی بیلبورد

بیلبورد های سه بعدی

این بنر از روش پرسپکتیو مجازی استفاده می کند. انعطاف پذیری از ویژگی این بنر هست. اگر بخواهیم معایب این بنر را نام ببریم می توانیم به هزینه، فضای زیاد و مشکلات نصب اشاره کنیم.

بیلبودرهای حجمی

این بنر ترکیبی از بنر سه بعدی و فرمیک هست و دارای حجم و تحرک است. این بنر به دلیل هزینه بالای ساخت و نصب  و کمبود متخصص در این زمینه هنوز در کشور ایران استفاده نمی شود.

بیلبوردهای فرمیک

این بنر در زمینه چاپ و نصب مانند بیلبوردهای عادی است. تنها تفاوت این بنر با بنر های عادی، قالب بنر است که در بیلبوردهای فرمیک از شکل های متفاوت مانند بیضی استفاده می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش تماس بگیرید:
09046637730051-38306456

انواع تبلیغات بنری

طراحی بنر کلیکی را، به دو صورت متحرک و ثابت می توان انجام داد. در تبلیغات ثابت یک طرح گرافیکی از طریق لینک به صفحه فرود مربوط به سایت هدایت می شود. در تبلیغات متحرک هدف جلب توجه مخاطبین است تا با کلیک بر روی لینک به صفحه مورد نظر هدایت شوند که به این نوع تبلیغات، تبلیغات گیف می گویند.

سخن آخر

تبلیغات بنری به دو صورت مورد استفاده قرار می گیرد. بنر کلیکی و بیلبورد، هدف مشترکی دارند ولی مکان استفاده از آن ها متفاوت است. بنر کلیکی در بستر اینترنت و بیلبورد در سطح شهر استفاده می شود. مجموعه ما با هدف توسعه کسب و کارها خدمات تبلیغاتی خود را مانند طراحی سایت، کارت ویزیت، تراکت، بنر و غیره با قیمتی بسیار مناسب انجام می دهد. شما می توانید همین حالا سفارش مورد نظر خود را ثبت کنید تا در موفقیت کسب و کارخود قدمی برداشته باشید.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش تماس بگیرید:
09046637730051-38306456

فرم ثبت سفارش سریع

مهدی باقرزاده
تنها چیزی که می تونیم بدونیم ، اینه که هیچ چیز نمیدونیم ، و این اوج خرد انسانه. “کتاب جنگ و صلح – لئو تولستوی”
اشتراک گذاری این مقاله
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Telegram
WhatsApp

لینک های مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تلفن همراه *

مقالات مرتبط

جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید: 09046637730 – 38306456-051

پشتیبانی

09154033995

فرم ثبت سفارش تبلیغاتی

جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید: 09046637730 – 38306456-051