چاپ بنر

چاپ بنر در گلبهار

چاپ بنر

بنر یکی از روش های تبلیغاتی پر بازدید است که برای اهداف خاصی غیر از معرفی کسب و کار و خدمات استفاده می شود. برای تاثیرگذاری بیشتر و افزایش مشتری باید بنر به صورت حرفه ای طراحی شود. علاوه بر طراحی، چاپ بنر نیز مهم است تا نتیجه مطلوب بدست آید. بنرها در سایزهای مختلف، کاربرد خاصی دارند که در ادامه انواع بنر و سایزهای مورد استفاده را بیان می کنیم.

طراحی و چاپ بیلبوردهای تبلیغاتی

طراحی و چاپ دو عنصر بهم وابسته است. اگر طراحی به درستی انجام نشود، چاپ با کیفیت هم نمی تواند نقص های طراحی را رفع کند. زمانی تبلیغات بدرستی نتیجه می دهد که چاپ و طراحی به بهترین شکل انجام شود. طراحان گرافیک با توجه به نوع رسانه تبلیغات، طراحی خود را انجام می دهند.

یعنی هر رسانه با توجه به کاربردش دارای ویژگی خاصی در طراحی است که باید مورد توجه قرار گیرد. مثلا طراحی تراکت با طراحی بنر متفاوت است و هر کدام باید به درستی و طبق اصول طراحی شوند تا مشتریان، جذب خدمات و محصول قرار گیرند.

مجموعه ما با داشتن نیروهای متخصص و با تجربه علاوه بر طراحی و چاپ بیلبوردهای تبلیغاتی، طراحی و چاپ بنر نیز انجام می دهد. شما می توانید برای طراحی و چاپ از نیروهای متخصص در این زمینه مشورت بگیرید. مجموعه ما به صورت رایگان در این زمینه به کسب و کار شما کمک می کند تا به اهدافتان نزدیک تر شوید.

فهرست مقاله

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش تماس بگیرید:
09046637730 _ 051-38306456

عوامل موثر بر کیفیت چاپ بنر

بنر به دلیل اندازه بزرگی که دارد اگر از نظر طراحی و چاپ دارای نقص باشد بیشتر به چشم می آید. برای داشتن چاپ با کیفیت باید عواملی که در چاپ تاثیر گذار هستند را شناسایی کنید. جنس بنر، هد دستگاه چاپ، طرح چاپی، شرایط و دمای محیط، برند دستگاه چاپ بیلبورد از عوامل موثر در چاپ است.

اهداف و مزایای چاپ بیلبوردهای تبلیغاتی

اولین هدف چاپ بنر جلب توجه مخاطبین است. یعنی بنر باید به گونه ای طراحی شود که مخاطب با یک نگاه در عرض چند ثانیه پیام بنر را دریافت کند. بیلبورد تبلیغاتی یک روش موثر در تبلیغات است که تبلیغات را در ابعاد بزرگتر نمایش می دهد. شما با داشتن بیلبورد تبلیغاتی می توانید تبلیغات شبانه روزی داشته باشید.

معرفی نام تجاری به مخاطبان زیاد، بودن پیام تبلیغاتی در مدت طولانی در سطح شهر و جاده از مزایای خوب تبلیغات بنری است. چاپ بنر یک روش تبلیغاتی مقرون به صرفه نسبت به تبلیغات در تلویزیون و رادیو است ولی نسبت به روش های دیگر تبلیغات گران تر هستند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش تماس بگیرید:
09046637730051-38306456

انواع بنر از نظر کاربرد

بنر از نظر شرایط و نوع تبلیغات، کاربرد های مختلفی می تواند داشته باشد. بنر یک تبلیغ پر بازدید و قابل استفاده در همه حوزه ها است. در ادامه حوزه هایی که از بنر برای تبلیغ استفاده می کنند را نام می بریم.

  • کسب و کار
  • معرفی اتحادیه های صنفی
  • در حوزه فرهنگی و مذهبی
  • اجتماعی و سیاسی
  • رویدادهای ملی و بین المللی

انواع بنر از نظر ساختار و ضخامت

بنر ها از نظر ساختار به هشت دسته تقسیم می شوند که می توان به بنر خیابانی، بیلبورد، استند خیابانی، استند نمایشگاهی، پاپ آپ، رول آپ و بنر نمایشگاهی اشاره کرد. در چاپ بیلبورد یا چاپ بنر انتخاب ضخامت بسیار مهم است و نقش مهمی در تعیین کیفیت دارد. از نظر ضخامت بنر یا بیلبورد را به سه دسته تقسیم می کنند که در ادامه بیان می کنیم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش تماس بگیرید:
09046637730051-38306456

بنر چینی ( بنر 10 انس)

این بنر به نسبت بنر های دیگر ضخامت کمتری دارد. از این بنر در محیط های داخلی، اطلاعیه های کوتاه مدت، خوش آمد گویی و تسلیت استفاده می شود.

بنر ضخیم ( بنر 13 انس)

این بنر به نسبت بنر چینی ضخامت و کیفیت بهتری دارد. اگر می خواهید تبلیغات شهری، بیلبورد یا استند های خیابانی داشته باشید این گزینه بهترین انتخاب می تواند باشد.

بنر فلکسی فیس (بنر فلکسی)

ضخامت و کیفیت این بنر مانند بنر ضخیم است. این بنر نور را از سطح خود عبور می دهد، این ویژگی تنها تفاوت بنر فلکسی فیس با بنر ضخیم است. این بنر بیشتر در، سر در فروشگاه ها و بیلبوردهای شهری که نور از پشت به بنر تابیده می شود کاربرد دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش تماس بگیرید:
09046637730051-38306456

پاسخ به سوالات متداول شما

چاپ و طراحی بنر هزینه ای کمتر نسبت به تبلیغات تلویزیون و رادیو دارد ولی در دسته تبلیغات ارزان قیمت جای نمی گیرد. هزینه متناسب با تعداد، محل قرار گیری بیلبورد و جنس بنر تعیین می شود.
بله کسب و کار های کوچک با استفاده از هدایای تبلیغاتی مانند آفتابگیر تبلیغاتی یا ساک دستی تبلیغاتی که به صورت متحرک وجود دارند می توانند تبلیغات خود را با هزینه ای کمتر انجام دهند.
شما می توانید سفارش طراحی بنر خود را در سایت ما ثبت کنید تا طراحی و چاپ بنر مطابق با سلیقه و نظر شما طراحی و چاپ شود.

فرم ثبت سفارش سریع

مهدی باقرزاده
تنها چیزی که می تونیم بدونیم ، اینه که هیچ چیز نمیدونیم ، و این اوج خرد انسانه. “کتاب جنگ و صلح – لئو تولستوی”
اشتراک گذاری این مقاله
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Telegram
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تلفن همراه *

مقالات مرتبط

جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید: 09046637730 – 38306456-051

پشتیبانی

09154033995

فرم ثبت سفارش تبلیغاتی

جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید: 09046637730 – 38306456-051