طراحی سایت

زمانی که اینترنت گسترش پیدا کرد و مردم متوجه شدند که به جای  فعالیت درکسب و کار سنتی می توانند کسب و کار آنلاین داشته باشند تحول عظیمی در رشد کسب و کار ها به وجود آمد.کسب و کارها برای بهتر دیده شدن همیشه به دنبال روش هایی از تبلیغات هستند تا بتوانند مشتریان خود را افزایش دهند. یکی از این روش های تبلیغاتی داشتن سایت است که باعث می شود مشتریان زیادی از کسب و کار شما دیدن کنند و خرید داشته باشند. شما برای داشتن یک سایت حرفه ای و پر بازدید نیازمند افرادی هستید که بتوانند طراحی سایت را برای شما انجام دهند که مجموعه ما با داشتن این افراد، نیاز شما را برطرف می کنند.

طراحی سایت را چطور می توان انجام داد؟

برای طراحی سایت با کد نویسی نیازمند داشتن مهارت در این زمینه هستید. افراد برای داشتن سایت می توانند با استفاده از سیستم مدیریت محتوا یا CMS  با داشتن کمترین دانش کد نویسی سایت خود را طراحی کنند ولی برای قرار گرفتن در نتایج اول گوگل باید دانش بهینه سازی برای موتورهای جست و جو را یاد داشته باشید.

کسانی که علاقه مند به این حوزه هستند و دوست دارند خودشان طراح سایت کسب و کارشان باشند، نیازمند دانش CMS و SEO هستند تا سایت حرفه ای و پربازدید طراحی کنند. اما همیشه افرادی وجود دارند که برای سریع تر رشد کردن خود از مجموعه های تبلیغاتی بهره می برند تا موفقیت خود را بیشتر کنند.

مجموعه تبلیغاتی ما با بهره گیری از دانش روز دنیا و افراد متخصص توانسته است نمونه کارهای قوی در زمینه طراحی سایت داشته باشد. شما می توانید با ثبت سفارش در سایت ما موفقیت خود را در عرصه کسب و کارهای آنلاین بیشتر کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش تماس بگیرید:
09046637730 – 051-38306456

مزایای داشتن سایت

قطعا داشتن سایت می تواند مزایای زیادی برای کسب و کار ها داشته باشد. در ادامه ده مورد از مزایای داشتن سایت را بیان می کنیم تا شما با خیال راحت برای کار خود سایت طراحی کنید.

گسترش اینترنت

گسترش اینترنت سبب شده است که مردم برای برطرف کردن نیاز های کوچک زندگیشان به آن مراجعه کنند. اینترنت بخش بزرگی از کارهای ما را پوشش می دهد و دنیا بدون اینترنت بسیار سخت و دشوار است. ارائه محصولات و خدمات در بستر اینترنت باعث می شود شما از رقبای خود سبقت بگیرید. برای همین طراحی سایت برای معرفی کسب و کار بسیار ضروری و پر اهمیت هست.

نداشتن محدودیت زمانی

داشتن کسب و کار اینترنتی سبب می شود افراد بجای گذاشتن وقت در ترافیک های آزار دهنده، به آسانی و در کمترین زمان محصولات خود را در بستر اینترنت خریداری کنند و خدمات خود را انجام دهند. ویژگی مهم و عالی این کسب و کارها این است که به صورت 24 ساعت در طول روز فعال هستند و هیچ محدودیت زمانی در این نوع کسب و کارها برای ارائه محصول و خدمات وجود ندارد.

نداشتن مرز جغرافیایی با طراحی سایت

با تبلیغاتی که تا به الان انجام داده اید چقدر توانسته اید کسب و کار خود را به افراد شهر خود معرفی کنید؟ در سرتا سر ایران و جهان چطور؟ طبق آماری که بیان شده است بیشتر افراد در سرتا سر جهان بیشتر وقت خود را در اینترنت می گذرانند حالا شما تصور کنید با ارتقای کسب و کار خود به کسب و کار اینترنتی چه کار تبلیغاتی بزرگی بدون محدودیت جغرافیایی انجام داده اید.

کم شدن هزینه ها

در کسب و کار های سنتی هزینه های زیادی مانند اجاره مکان فروشگاه، هزینه امکانات، حقوق کارمندان و غیره وجود دارد. در کسب و کار اینترنتی فقط شما به یک سایت نیاز دارید. از نظر هزینه کسب و کار آنلاین بسیار بصرفه تر نسبت به کسب و کار سنتی است.

عرضه نمونه کار آنلاین

در تجارت الکترونیک محصولات و خدمات به صورت آنلاین به مشتری نمایش داده می شود و دیگر نیازی به مراجعه حضوری مشتری نیست.

داشتن بازاریابی قوی

در کسب و کار اینترنتی برای افزایش مشتری نیاز به تبلیغات زیاد نیست، فقط کافی است شما با موتورهای جست و جو دوست باشید تا آن ها آمار بازدید سایت شما را افزایش دهند.

ارتباط با مشتری برای ارتقای محصول

تولیدکنندگان برای ارتقای محصول خود نیاز به نظر و انتقادات مشتریان خود دارند تا بتوانند محصولات و خدمات خود را در قالب سلیقه مشتریان طراحی کنند. این ویژگی یکی از روش های جذب مشتری است که توسط سایت خیلی راحت می توانید به آن دسترسی پیدا کنید.

معرفی کسب وکار یا برند سازی

به نظر شما چگونه می توان اعتبار کسب و کار خود را بالا برد؟ یکی از روش هایی که می توان اعتبار تجارت خود را افزایش داد معرفی کسب و کار است. طراحی سایت برای کسب و کار شما به معنی برند سازی کار شما هست تا معرفی بهتری از محصولات و خدمات خود داشته باشید.

تبدیل بازدید کننده به مشتری

مشتری هدفمند فقط از طریق سایت اتفاق می افتد زمانی که کاربر برای خرید محصول یا سفارش خدمات خود آن را در گوگل جست و جو می کند، گوگل نیز وب سایت هایی که در این زمینه هوشمندانه و حرفه ای کار کرده اند به نمایش می گذارد و از این طریق خرید یا سفارش از سایت ما صورت می گیرد.

کسب در آمد از تبلیغات

شما با داشتن سایت علاوه بر کسب درآمد از محصولات و ثبت سفارش خدمات می توانید از طریق تبلیغات نیز درآمد داشته باشید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش تماس بگیرید:
09046637730 – 051-38306456

معرفی انواع مختلف سایت

در حال حاضر تمام کسب و کارها نیاز به سایت دارند.

قبل از طراحی سایت باید نوع سایت خود را مشخص کنید تا بهتر بتوانید آن را طراحی کنید.

در ادامه انواع مختلف سایت را بیان می کنیم…

فروشگاهی

وبلاگی

شرکتی

شخصی

اشتراک گذاری عکس و فیلم

آموزشی

که هر کدام از طریقی در آمد زایی می کنند مثلا سایت وبلاگی از طریق تبلیغات، خرید اشتراک و خرید ریپورتاژ آگهی و غیره درآمد بدست می آورد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش تماس بگیرید:
09046637730 – 051-38306456

پاسخ به سوالات متداول شما

امروزه بخاطر فراگیر شدن اینترنت همه مشاغل بهتر است سایت داشته باشند تا بتوانند بهتر محصول یا خدمات خود را معرفی کنند.

هزینه طراحی سایت به نوع سایت بستگی دارد. معمولا هزینه طراحی سایت های فروشگاهی، بیشتر از سایر سایت ها است. اگر شما می خواهید با هزینه مناسب سایت های فوق العاده حرفه ای داشته باشید همین حالا سفارش طراحی سایت خود را ثبت کنید تا با هزینه مناسب یک سایت حرفه ای و هوشمند داشته باشید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید: 09046637730 – 38306456-051

فرم ثبت سفارش تبلیغاتی

جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید: 09046637730 – 38306456-051

پشتیبانی

09154033995